PAR MUMS

8 000 000 m²!

Tik daudz drukātās produkcijas mēs jau esam radījuši LIELFORMATADRUKA.LV! Tas ir aptuveni 1000 starptautiskā standarta futbola laukumu! Mēs paplašinām robežas ar katru dienu!
Mūs pazīst visās Baltijas valstīs un Skandināvijā. Mums uzticas gan zināmi zīmoli, gan perispektīvi jaunie uzņēmumi. Vairāk nekā puse mūsu klientu pie mums griežas atkal un atkal.

Katru gadu mēs realizējam vairāk nekā
8000
projektu!

Mēs drukājam milzīgus banerus, izkārtnes, noformējam tirdzniecības vietas, transportlīdzekļus, izstāžu zāles…
Mēs realizēsim Jūsu ideju uz pilnīgi visiem materiāliem – no papīra un PVH līdz kokam un stiklam. LIELFORMATADRUKA.LV palīdz klientiem attīstīt savu zīmolu un rast jaunas uzņēmējdarbības iespējas.

Katru gadu mēs realizējam vairāk nekā
8000
projektu!
Unikāls aprīkojums ar jaunākajām tehnoloģijām!

Tā ir mūsu izvēle, kuru mēs veicam, lai palīdzētu saviem klientiem. Mūsu aprīkojuma klāstā ir tikai iekārtas ar augstiem ražošanas apjoma raksturlielumiem.
Mēs pirms nodošanas klientam rūpīgi kontrolējam drukātās produkcijas kvalitāti. Ar LIELFORMATADRUKA.LV Jūs garantēti saņemsiet vajadzīgo rezultātu!

Izdevīga cena!
Vai tad to Jūs nevēlaties?

Vai tad to Jūs nevēlaties? Ar mums viss ir iespējams! Visus drukātos materiālus mēs ražojam paši, bez starpniekiem.
Tas nozīmē, ka mūsu klienti saņem visgodīgāko cenu. Turklāt, ja Jums patiks LIELFORMATADRUKA.LV darbs (bet Jums tas patiks, varat nešaubīties!), nākamajiem pasūtījumiem Jūs saņemsiet vēl izdevīgākus sadarbības noteikumus.

Izdevīga cena!
Vai tad to Jūs nevēlaties?

Teicams rezultāts īsos termiņus un par godīgu cenu ar LIELFORMATADRUKA.LV!