INTERJERA RISINĀJUMI

Foto tapetes

Individuāls interjers, koši akcenti, tematisks noformējums, zonu veidošana, un pat telpas vizuāla paplašināšana. Šos efektus ir viegli panākt, izmantojot foto tapetes savā interjerā. Mūsu tehnoloģijas nodrošina teicamu krāsu pārnesi un augstu detalizāciju. Mēs izmantojam drošas, augstas kvalitātes tintes, kas noturīgas pret ultravioletās gaismas iedarbību. Drukājam tā, lai Jums būtu komfortabli savā interjerā.

Foto gleznas (kanvas)

Kreatīvs veids, kādā paziņot par sevi un piesaistīt uzmanību – izmantojot stāvfigūras. Tas var būt viss iespējamais: piemēram, slavenības siluets vai objekts, kas papildina apkārtējo vidi. Šādu figūru mobilitātes dēļ no tām var veidot veselas kompozīcijas. Mēs izveidosim visus nepieciešamos elementus, lai efektīvi noformētu jūsu telpu: no interesantām foto uzņemšanas zonām līdz tirdzniecības vietām. Pastiprināta publikas interese ir garantēta!

Virtuves paneļi

Virtuves paneļi ar apdruku izskatās daudz efektīvāk un elegantāk, salīdzinot ar klasiskajām keramikas flīzēm. Tā ir arī lieliska iespēja papildināt virtuves interjeru un radīt tajā interesantu akcentu. Turklāt var izvēlēties praktisku attēlu, kas maskēs ēdiena gatavošanas pēdas. Mēs izgatavosim virtuves paneļus no izturīga materiāla. Ar īpašu attēla drukas tehniku, tam nekaitēs ne karsts tvaiks, ne tauku šļaksti vai skrāpējumi.

Druka uz koka, stikla, tekstila

Mūsdienīga druka uz dažādām virsmām ļauj radīt unikālu interjeru. Tā ir iespēja dekorēt mēbeles, vitrīnas, stiklu, spoguļus un tekstilu. Mūsu tehnoloģijas ļauj apdrukāt lielas konstrukcijas un audeklus. Turklāt virsmas var būt ar dažādu tekstūru un biezumu. Mēs palīdzēsim pārveidot parastas lietas par ekskluzīvām!