TIRDZNIECĪBAS OBJEKTU NOFORMĒJUMS

POS stendi

Izturīgi, uzticami, mobili. POS stendi ir viegli uzstādāmi un demontējami, tos ir vienkārši pārvadāt, izvietot un uzglabāt. Turklāt šādas reklāmas konstrukcijas var izmantot vairākkārt. Tomēr tas iespējams, ja informācija ir uzdrukāta un izvietota kvalitatīvi. Mēs palīdzēsim to izdarīt! Atsevišķu segmentu druka vai pilnīga apdruka ar pilnkrāsu attēlu – šis lēmums jāpieņem Jums! Lielā tirdzniecības centrā vai izstādē Jūsu stends izcelsies starp daudziem konkurentiem!

Stāvfigūras

Kreatīvs veids, kādā paziņot par sevi un piesaistīt uzmanību – izmantojot stāvfigūras. Tas var būt viss iespējamais: piemēram, slavenības siluets vai objekts, kas papildina apkārtējo vidi. Šādu figūru mobilitātes dēļ no tām var veidot veselas kompozīcijas. Mēs izveidosim visus nepieciešamos elementus, lai efektīvi noformētu jūsu telpu: no interesantām foto uzņemšanas zonām līdz tirdzniecības vietām. Pastiprināta publikas interese ir garantēta!

Gofrētais kartons palešu noformēšanai

Paletes no gofrētā kartona ir ekonomiskas, vieglas, tās aizņem 9! reizes mazāk vietas, salīdzinot ar koka paletēm, tās noturīgas pret mitrumu. Tās ir piemērotas izmantošanai pat pārtikas nozarē. Mēs izgatavosim izturīgas un mobilas konstrukcijas, kuras Jums kalpos vairākkārt. Mēs garantējam mūsu izstrādājumu stabilitāti un drošumu.

Grīdas uzlīmes

Oriģināls un visai efektīvs reklāmas veids – grīdas uzlīmes. Tā iespējams pastāstīt par produktu vai pakalpojumu. Bez šaubām, šāds reklāmas veids izdevīgi Jūs izcels starp konkurentiem. Turklāt, izmantojot grīdas uzlīmes, iespējams organizēt cilvēku plūsmas virzīšanu telpā. Mēs izgatavosim grīdas uzlīmes ar jebkuru izmēru, formu un sarežģītību. Un vēl – izvēlēsimies īpašu lamināta pārklājumu ar pretslīdēšanas efektu, kas nodrošinās ilgstošu attēla saglabāšanu.

Drošības vārti

Vēl viena lieliska vieta reklāmas izvietošanai – drošības vārti. Ieejot tirdzniecības objektā, pircējs vispirms ieraudzīs tieši šo reklāmu. Tas nozīmē, ka palielinās pirkuma veikšanas iespējamība. Turklāt, norēķinoties par preci, pircējs daudz laika pavada kasē, kur arī ir uzstādīti drošības vārti. Mēs palīdzēsim efektīvi izmantot šo komunikācijas veidu, šādi palielinot auditorijas interesi par Jūsu produktu. Koši, skaidri un kvalitatīvi veiksim nepieciešamā attēla druku! Klients nedosies prom bez pirkuma!

Planšetes

Nav iespējams iedomāties tirdzniecības objektu, kurā netiek izmantota reklāma uz cieto materiālu virsmām. Planšetes ar dažādu formu, kas izvietotas dažādos līmeņos, kā arī visa iespējamā reklāma pie plauktiem tā vien aicina pircējus. Lai kur Jūs izlemtu novietot savu reklāmu – virs tirdzniecības plauktiem vai pie tiem, vai arī pie kases termināliem – mēs realizēsim Jūsu reklāmas ideju! Izveidosim uzmanību piesaistošu un efektīvu planšeti, kas pievērsīs Jūsu auditorijas uzmanību.

Vitrīnu noformējums

Var vienkārši izvietot preci vitrīnā, bet var arī procesu padarīt radošu, noformējot ekspozīciju vienotā stilā un papildinot to ar efektīviem elementiem. Mēs izvēlamies otro! Tas taču ir viens no veiksmīgas pārdošanas faktoriem. Jūs viennozīmīgi savam piedāvājumam pievērsīsiet potenciālo klientu uzmanību. Mēs radoši sagatavosim Jums visus vitrīnas noformēšanai nepieciešamos materiālus. Mēs veiksim attēla vai teksta informācijas druku uz nepieciešamās virsmas. No lielām kompozīcijām līdz lakoniskiem objektiem!

Reklāma uz eskalatoriem

Vai Jūs zināt, ka reklāma uz eskalatoriem ir organizēta perpendikulāri cilvēku plūsmai? Tā reklāmas ziņojums ir pamanāms visiem. Un vēl – reklāmu var izvietot arī uz eskalatora margām vai pakāpieniem. Tā reklāmas atcerēšanās efekts pieaug līdz 80%. Ne velti šādus reklāmas paņēmienus diezgan bieži izmanto pasaules lielākie ātrās apkalpošanas restorānu tīkli, auto un viedtālruņi ražotāji. Vai vēlaties, lai mēs palīzētu Jums izmantot šo instrumentu? Uzdrukāsim reklāmas ziņojumu uz nepieciešamās virsmas. Varat būt droši, ka attēls ilgstoši paliks košs un nezaudēs savu skatu.

Izkārtnes

Laba, koša izkārtne padarīs Jūsu uzņēmējdarbību pamanāmāku. Jo īpaši tirdzniecības telpās, kur apkārt ir daudz konkurējošu objektu, bez pamanāmas izkārtnes nevar nekādi. Tā gan izstāstīs potenciālajam klientam par Jūsu piedāvājumu, gan arī kalpos kā orientieris un norāde lielās tirdzniecības telpās. Mēs ražojam izkārtnes tirdzniecības objektiem, orientējoties uz mūsu klientu vēlmēm: radīsim izstrādājumu ar jebkuru formu, izmēru un krāsu. Izmantosim optimālu materiālu, kas neradīs liekas raizes un ilgstoši kalpos.

Dekoratīvie paneļi

Vēl viens efektīvs veids, kā piesaistīt uzmanību savam zīmolam – izmantot dekoratīvos paneļus. Tos viegli pielāgot telpas dizainam, paneļi ir vienkārši ekspluatācijā. Veicot uzstādīšanu, virsmu nav nepieciešams izlīdzināt. Un galvenais – uz dekoratīvajiem paneļiem var uzdrukāt jebkādu informāciju. Mūsu produkti ne tikai priecēs Jūs ar košumu un kvalitatīvu izpildi. Mēs izmantojam materiālus, kas atbilst nepieciešamajām ugunsdrošības normām. Turklāt mūsu dekoratīvajos paneļos nav ne līmes, ne toksisku sveķu. Tas nozīmē, ka tie ir ekoloģiski un droši cilvēkam.