Vides reklāma

Sabiedriskā transporta pieturvietas

Izcila vieta Jūsu reklāmai! Galvenās priekšrocības šādam komunikācijas kanālam – ilgstošs potenciālā klienta kontakts ar reklamējamo preci vai pakalpojumu. Reklāmu pieturvietās var izvietot gar galvenajām pilsētas maģistrālēm vai rajonos, kuros dzīvo Jūsu mērķa auditorija. Mēs palīdzam sasniegt Jums vajadzīgos rezultātus! Mēs papildināsim Jūsu reklāmas ziņu ar košām, piesātinātām krāsām. Neviens nepaies garām!

Pīlāri un kolonnas

Pieejamas, mobilas un piesaista uzmanību! Vai tad Jūsu zīmolam tas nav vajadzīgs? Pīlāru un kolonnu izmantošana – izcils veids reklamēt preci vai pakalpojumu. Un vēl – tās ir ļoti piemērotas norādēm lielos objektos: tirdzniecības un biznesa centros, izstāžu zālēs. Mēs izdarīsim visu, lai Jūsu reklāmas ziņojums uz pīlāra vai kolonnas viennozīmīgi piesaistītu uzmanību. Mūsu produktiem nav nepieciešami lieli izdevumi apkalpošanai, tie ir ilgmūžīgi un izturīgi.

PVH baneri un sieti

Laba reklāma ir pamanāma no tālienes! Jūsu reklāma taču tāda ir! Baneris ir teicams mārketinga instruments. To var izvietot uz ēkas fasādes vai uz atsevišķas konstrukcijas. Dažas no priekšrocībām – jebkurš izmērs, plaša aptvertā auditorija, ātra izgatavošana. Mēs ne tikai kvalitatīvi nodrukāsim Jūsu baneri, bet arī nodrošināsim, ka tas ir izturīgs. Mēs izvēlēsimies materiālus, kas ir maksimāli noturīgi pret vides apstākļu ietekmi. Rezultāts Jūs iepriecinās ar piesātinātām krāsām un ilgmūžīgu lietošanu!

Izkārtnes

Izkārtne – tā ir Jūsu zīmola seja. Jo tā ir pievilcīgāka, jo lielāka iespēja, ka potenciālais klients kļūs par esošo. Šādā veidā pasniegt savas preces un pakalpojumus – tā ir teicama un efektīva ideja. Jebkurš izmērs, forma, krāsa... Uz jebkuras virsmas... Mūsu izstrādājumiem ir pieejama cena, tos ir viegli kopt un to lietošanai nav nepieciešamas papildu finanases.

Reklāma uz transporlīdzekļiem

Kas var būt mobilāks par reklāmu uz sabiedriskā transporta?!? Vienkārši iedomājieties, cik cilvēku katru dienu redz garām braucošu autobusu ar krāsainu, pievilcīgu reklāmu? Un cik pasažieru šis autobuss pārvadās? Cik kilometru tas nobrauc pa pilsētas ielām, iebraucot pašos nomaļākajos dzīvojamos rajonos? Bez šaubām, šādā veidā virzīt savu zīmolu ir pareizs lēmums. Un mēs jums palīdzēsim to realizēt! Realizēsim drukā gatavu dizainu, un vēl sniegsim ieteikumus maketēšanai, izvēlēsimies piemērotu materiālu un veiksim uzstādīšanu uz jebkura transporta veida!